דף הבית >> נושאים לתחקיר >> מאמרי עומק על הרש"פ >> "פיקוח נפש": גישה אסטרטגית


 
מדכאים חיי יהודים [צילום: חליל חמרה/AP]
"פיקוח נפש": גישה אסטרטגית
ויתורים לרשות הפלשתינית הפועלים בחסות אש"ף מהווים עניין של פיקוח נפש - איום לחיי כל יהודי  הגיע העת לפתוח קמפיין אסטרטגי של פיקוח נפש, הקורא תגר על שישה מרכיבי מדיניות מסכני חיים של רש"פ, הנתמכים על-ידי 135 מדינות  ניתן להתגבר על כל אחד ממרכיבי המדיניות האלו  המטרה: לגייס אזרחים עם יושר מצפוני מכל העולם לקרוא תגר על מדיניות המהווה איום על חיי יהודים בישראל
 
28/06/2022  |   דוד בדין   |   יומני בלוגרים   |   ישראלי-פלשתיני   |   תגובות

 

▪  ▪  ▪
רצח בתשלום

רש"פ קבע חוק חסר תקדים: להעניק משכורת לכל החיים לכל מי שרוצח יהודי וכן משכורת לכל החיים עבור בני משפחה של מחבל שנהרג תוך כדי רציחת יהודי. כבר בשלבים המוקדמים של הסכמי אוסלו, באוקטובר 1993, רש"פ אימץ מדיניות זו של מתן כבוד לרוצחי יהודים. באוגוסט 2015, רש"פ עיגן כבר בחוקה שלהם שכל ערבי הרוצח יהודי יקבל תמורה כספית אוטומטית, כמו-כן גם לבני משפחתו של רוצח יהודי שנהרג תוך כדי רצח יהודי או בניסיון לרצח. למרות שיש מחאה לקיום חוק המזעזע של רש"פ לרצח בתשלום, החוק הזה ממשיך להתקיים בספרי החוקה של הרש"פ ומיישמים אותו כמעט מדי יום, תוך כדי שרש"פ משלם 1.1 מיליארד דולרים למחבלים ולבני משפחותיהם מתוך כספי תרומות הומניטריות עולמיות. הגיע העת לארגן משפחות יהודיות שיקיריהן נרצחו על-ידי בני עוולה אלו ושזוכים לכבוד ותהילה במרחב הפלשתיני - לפנות אל מצפונם של המדינות התורמות ולדרוש את ביטול החוק המחריד הזה של רצח בתשלום ולהציב אותו כתנאי להמשך כל סיוע לרש"פ.

הסתה למלחמה כפי שמוצג בכלי התקשורת וברשתות החברתיות של הרשות הפלשתינית

מאז תחילת תהליך אוסלו ב-1993, רשות השידור הפלשתינית, שמשתמשת בתדרים בבעלות ישראל, משתמשת בכל האמצעים העומדים לרשותה כדי להסית ערבים למלחמה נגד יהודים. על-מנת להציל חיים, עלינו ללחוץ על ממשלת ישראל לשלול את אפשרותה של רשות השידור הפלשתיני לפעול ולהפיץ הסתה הרצחנית דרך התדרים שישראל מספקת.

בתי הספר למלחמה

תהליך אוסלו היה אמור לספק את מערכת החינוך הערבית פלשתינית העצמאית הראשונה, מערכת שתקדם מסר של שלום והתפייסות. העובדות בשטח מצביעות על מציאות הפוכה מכך. מבדיקה מעמיקה ויסודית שמשרדנו ערך על יותר מ-1,000 ספרי לימוד של רש"פ שהעבירו לבתי הספר בחסות אונרא, מצאנו שמערכת החינוך הפלשתינית מסיתה דור חדש למלחמה טוטאלית נגד יהודים תוך כדי דמוניזציה של היהודים ושלילת עצם קיומם של יהודים בארץ ישראל. חובה כעת לגייס אנשי מצפון לעדכן את הציבור וקובעי מדיניות לגבי המסרים הרצחניים שיונקים תלמידי בתי הספר של הרש"פ.

כוחות הביטחון של רש"פ

אחד מעקרונות היסוד של תהליך השלום, כפי שצפו בהסכמי קמפ דיוויד ב1979 ושנחתם על-ידי ישראל וארה"ב הוא שלישות הפלשתינית החדשה תהיה "משטרה חזקה" כדי להגן עליה מפני מחבלים. אך "משטרת" אש"פ, הידוע בשם PSF, שאומנה על-ידי ישראל וארה"ב, הכניסה לשורותיהם ארגוני טרור ערבים הנמצאים במלחמה טוטאלית נגד ישראל. חשוב ביותר לגייס מומחי מודיעין להתריע בפני קובעי מדיניות והציבור הרחב בפני סכנות קיומיות האורבים מתוך ה-PSF.

אונרא

אונרא, המפקחת על רווחתם של 6.6 מיליון צאצאי פליטים ערבים ממלחמת 1948, הממוקמים ב-59 מחנות פליטים עד ש"פתרון צודק" ימצא עבורם שיוציא אותם ממצוקתם, פועלת תחת מימון ותמיכה לוגיסטית של 67 מדינות חברות האו"ם. לאונרא סטטוס ייחודי ביחס לפליטים. בכל רחבי העולם UNHCR - הסוכנות של האו"מ שמטפלת בכל יתר פליטי העולם, עושה מאמצים גדולים ליישב פליטים מחדש ולשקם אותם במהירות האפשרית. בניגוד ל-UNCHR אונרא מנציחה את מצב הפליטות של תושבי מחנות הפליטים במשך 7 עשורים! בחלוף השנים הרבות, מחנות הפליטים של אונרא הפכו למחנות שורצים קבוצות טרור השולטות על המחנות ביד רמה ובכל עמדת השפעה והפועלות תחת הסיסמה "זכות השיבה תוך מאבק מזוין" ופניהן למלחמה תמידית נגד ישראל תוך כדי קבלת משכורתן מאונרא. אין כל סיבה לא לדרוש מאונרא שיטפל בצאצאי פליטי 48' באותם סטנדרטים של יתר פליטי העולם. צוות מזכיר האו"ם נפגשו עם צוות מרכז בדין שש פעמים והדגישו שהכוחות היחידים המסוגלים לשנות את מדיניות אונרא נמצאים בידיים של המדינות התורמות. הגיע העת לארגן פעילים שיגלו את ההסתה להשמדת עם של אונרא, תוך כדי קידום פתרון הומניטרי ליישב מחדש את צאצאי הפליטים בתנאי כבוד.

המנהל האזרחי של מדינת ישראל

מנהל האזרחי של ישראל המוסמך לקדם את האינטרסים של ישראל ביש"ע, מאפשרים לערבים פלשתינים השייכים לארגוני טרור לבנות בכל מקום תוך עבירות פליליות בחוק. המנהל האזרחי מאפשר את מדיניות הרצח בתשלום, רשות שידור פלשתיני עוין, בתי ספר עוינים של רש"פ ואונרא, ומאפשר לארגוני טרור ערבים לשגשג, בזמן שהם מדכאים חיים יהודיים ביהודה ושומרון. הגיע העת לחשוף את האיום של המנהל האזרחי על חיי יהודים. תיקון השקת "אזהרה: פיקוח נפש" בשפות של כל אחד ממדינות התורמות לאונרא, במיוחד ברשתות החברתיות - בדרישה לגופי חוקה של כל אחד ממדינות התורמות לאמץ מדיניות לחיזוק חיי היהודים בארץ ישראל.

 


https://www.news1.co.il/Archive/0026-D-155222-00.html


 
 

Israel Resource News Agency  /  CENTER FOR NEAR EAST POLICY RESEARCH Ltd
POB 71098, Beit Agron International Press Center, 37 Hillel Street, Jerusalem 94581 Israel
Tel. (+972-2) 623 6368 or cell phone (+972-54) 722-2661
IsraelNewsInvestigations@gmail.com

© All rights reserved

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com