דף הבית >> נושאים לתחקיר >> מאמרי עומק על הרש"פ >> מבקרים מהאמירויות סולקו מהר הבית

מבקרים מהאמירויות סולקו מהר הבית

 

נציגי איחוד האמירויות נדרשו לעזוב את מסגד אל אקצא במהלך ביקור רשמי • מנכ"ל מרכז בדין לחקר מדיניות המזה"ת: "חוו את ההסתה שהם מממנים" • תיעוד

פורסם ב:  עודכן ב: תקרית חריגה: נציגי המשלחת הרשמית של איחוד האמירויות נחשפו הבוקר (שני) במהלך ביקור במסגד אל אקצא נחשפו לקריאות נגדם, לדרישה מהם לעזוב את המקום במהירות תוך כדי שמאיצים בהם "קדימה קדימה, לכו, זבל!".
 
כזכור, איחוד האמירויות היא מהמממנות הגדולות של התמיכה בפלשתינים בין היתר באמצעות מתן עשרות מיליוני דולרים לסוכנות הפליטים הפלשתינית - אונר"א.                            
דוד בדין מנכ"ל "מרכז בדין לחקר מדיניות המזרח התיכון" אמר כי "הנציגים חוו את התוצאה של ההסתה שהם עצמם מממנים. הרי הקריאות באו כנגד ההכרה בישראל, כנגד השיח עם ישראל וכנגד שיתוף הפעולה עם ישראל. אני מקווה כי אנשי האמירויות יגיעו חזרה לארצם ויעשו בדק בית למי ולמה מיועד הכסף שאותו הם נותנים לאונר"א אם אלה בסופו של דבר מסיתים לא רק נגד ישראל אלא כפי שחוו על בשרם נגד מי שמדבר עם ישראל".
חברי המשלחת מאיחוד האמירויות סולקו ממסגד אל אקצא // צילום מסך
חברי המשלחת מאיחוד האמירויות סולקו ממסגד אל אקצא // צילום מסך
 
עוד הוסיף: "מחר יגיעו שר האוצר ושר הכלכלה של האמירויות, הייתי מציע לשתף אותם בסרטון. הפלשתינים נושכים את היד שמאכילה אותם".https://www.israelhayom.co.il/article/811551
 
 

Israel Resource News Agency  /  CENTER FOR NEAR EAST POLICY RESEARCH Ltd
POB 71098, Beit Agron International Press Center, 37 Hillel Street, Jerusalem 94581 Israel
Tel. (+972-2) 623 6368 or cell phone (+972-54) 722-2661
IsraelNewsInvestigations@gmail.com

© All rights reserved

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com