דף הבית >> נושאים לתחקיר >> נושאים נוספים >> הסברה אפקטיבית ליו"ש 

הרקע: הסברה אפקטיבית  ליו"ש


https://www.news1.co.il/ArticlePrintVersion.aspx?docId=160265&subjectID=26פרויקטים מעשיים
 

  1. לרוב אזרחי ישראל אין מושג היכן נמצאים יישובי יו"ש. הגיע הזמן שקהילות יו"ש יקימו ערים תאומות עם ערי פיתוח מרחבי ישראל על מנת ליזום ביקורים הדדיים של נוער ואזרחים וותיקים. הדגם המוצלח הוא הפרויקט של ערים תואמות בין ישראל לבין קהילות שיזם והמציא פרופ' אליעזר יפה, בכיר לעבודה סוציאלית קהילתית. הפרויקט הזה רץ במשך 30 שנה. אחד מ-50 ערי התואמות בישראל היא בין קריית מלאכי-לוס אנג'לס.
  2. משרד החינוך לא מציע הבראה לילדי עיירות הפיתוח בחודש אוגוסט. ילדים אלו לרב באים ממשפחות שאין להם אמצעים לטיולים ונסיעות לחו"ל. בהתקרב ימי הקיץ, יש לפתח קייטנות בחודש אוגוסט שיופעלו ביישובי יו"ש עבור ילדים מעיירות פיתוח.
  3. העויינות של התקשורת הממלכתית ליו"ש ידועה לכל. עורכי התקשורת  האלו טוענים שהם לא מקבלים כמעט ביקורת שיטתית בזמן אמת בזמן שמציגים עיוותים בעניינם. יש להקים קבוצות מעקב לכל גוף תקשורת על מנת לפקח, לדווח ולהגיב בזמן אמת לדיווחים עם מאפייני פנטזיה והגזמה בתקשורת בנוגע לסוגיות כמו "אלימות מתנחלים".
  4. על פי מקורות מהימנים נודע שהעיוותים וההסתה הכי פרועה וקשה נגד "מתנחלים" ודתיים קורה במהלך השבת כאשר הציבור הדתי שובת ל-25 שעות. יש להקים קבוצת מעקב תקשורת ישראלית בקרב דוברי עברית בצפון אמריקה בלילות שבת לפי שעון ישראל ובאוסטרליה בשעות של שבת בצהרים שעון ישראל שיכינו דו"ח שבועי בכל מוצאי שבת על ההכפשה שיוצאת מכלי התקשורת במהלך השבת.
  5. הציבור הכללי בישראל אינם מודעים לסמיכות של מדינת אש"ף עתידית לערי מרכז בישראל וכן על הסמיכות למקומות אסטרטגיים חיוניים כדוגמת נמל התעופה בן גוריוןיש לפרסם מפות 3 ממדים כדי שאנשים יהיו מודעים לסכנה הזאת.
  6. לחשוף בשיטתיות פעילות אנטישמית באקדמיה יחד עם תומכיהם הרוסים, גרמנים, אמריקאים וערבים.
  7. לארגן חוגי הזדהות  עם יו"ש בכל אחד מ75 מוסדות להשכלה גבוהה בארץ.
  8. ליזום תחקיר מקיף מי הן החברות שמרוויחות מהשקעות ועסקים עם רש"פ.
  9. לפרסם את שיטות מימון רוצחי יהודים מהרש"פ. מי מנהל את העברת הכספים? איך עוקפים את החיפוי שמספקת מערכת הביטחון ומערכת הבנקים של ישראל בעניין הזה?

 

 

 
 
 

Israel Resource News Agency  /  CENTER FOR NEAR EAST POLICY RESEARCH Ltd
POB 71098, Beit Agron International Press Center, 37 Hillel Street, Jerusalem 94581 Israel
Tel. (+972-2) 623 6368 or cell phone (+972-54) 722-2661
IsraelNewsInvestigations@gmail.com

© All rights reserved

בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | כרטיס פייסבוק עסקי סטודיו רותם-בר: rotembarstudio.com